När man precis börjar bli färdig med lägenheten så ska det flyttas till en annan. Bara att hoppas på att nästa person som flyttar in kommer trivas med det som är gjort.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
Gillar att du gjort lite annorlunda kring tv bänk och vägg inte som alla andra. Skit snyggt. Ett litet extra plus för att du följer tallriksmodellen ;b
Listan visar de senaste galleribilderna av typen "Egen bild", dvs. bilder som medlemmarna själva tagit. För att bilder ska listas krävs att albumet är synligt samt att det inte är av typen "Historik", "Önskelista", "Övriga byggbilder" eller "Övrigt".