Har läst massor på detta forum och måste säga att ni verkar ha koll på det mesta. Vilket jag nu tänkte utnyttja. =)
Jag har som sagt läst många av trådarna gällande de tv apparater jag är intresserade av. Men kan endå inte riktigt komma fram till vilken tv jag ska köpa =(
Jag tycker att LCD verkar vara mer intressant än Plasma men det betyder inte att jag utesluter plasma som ger mer för pengarna när det gäller storlek?
Som jag har förstått så är inte högupplöst ett krav för att ge en bra bild men det känns endå mer rätt att köpa en tv som klarar det med tanke på att jag ska köpa xbox 360/ps3 och vill kunna njuta av en mer detaljerad bild?
För att göra det enkelt:
Jag har tänkt lägga maximalt 20 000 kr på en tv. Och då ska det ingå väggfäste samt kablar.
Vad ska jag köpa! ? Dessa har jag kollat närmare på:
https://www.prisjakt...ukt.php?p=30847 Samsung LE-32R51
https://www.prisjakt...ukt.php?p=31011 Philips 37PF7320
https://www.prisjakt...ukt.php?p=27355 Panasonic TH-42PA50
https://www.prisjakt...ukt.php?p=30932 Samsung PS-42S5HX
En fördel är om billigaste priset på en tv är på en sida/affär där man kan gör räntefri avbetalning på 6-12 månader. Men självklart kan man ju fixa det via banken.
Snälla! Hjälp mig =( Berätta inte bara vilken jag bör köpa. Berätta VARFÖR =) Köper kommer ske inom MAX 2 månader! =)
Kram Joacim
Sökningen pågår
Avancerad sökning
17 bilder
Minhembio - Senaste nyheterna






Fler
Vilka bilder visas här?