Har uppgraderat lite samt håller på att dra alla kablar i kabellister. Skruva en kabelkanal på tv-bänken så inte alla kablar hänger på golvet. Nya gardiner av möbeltyg tjockt och fint tycker jag och bra mörklägning.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
Ang. din kommentar: mkt av frugans kritik mot bd har nog lite att göra med priset oxå :) hon anser att det finns massor av bättre saker att lägga pengarna på.. bah! :p
Listan visar de senaste galleribilderna av typen "Egen bild", dvs. bilder som medlemmarna själva tagit. För att bilder ska listas krävs att albumet är synligt samt att det inte är av typen "Historik", "Önskelista", "Övriga byggbilder" eller "Övrigt".