Rek pris = ?
Skillnad mot RCS-LX 60 D utöver lcd fjärr - ?
LX 01
Sökningen pågår
Sökresultaten dyker upp här efterhand. Du kan fortsätta skriva om du vill begränsa sökningen.
Söker efter användare
Söker efter gallerier
Sök forumtrådar
1 relaterade trådar
Postad 05 September 2007 - 10:31
Detta system visades upp i maj/juni och verkar nu vara påväg till butikerna.
Rek pris = ? Skillnad mot RCS-LX 60 D utöver lcd fjärr - ? LX 01
Postad 30 September 2007 - 15:22
LX01 dycker upp i butiker innom de närmaste veckorna. Efter att ha sett lite info om det måste jag säga att de är ett grymt intressant system som verkar klara allt. tex har det om jag inte minns fel 3 hdmi in. lx01:an klarar även av de nya hd-ljuden.
Postad 01 October 2007 - 17:16
Det var ju typ.. sinnessjukt snyggt.
Men, de mindre högtalarna, ska dom gå o ta isär så man sätter 1 par bak? Hajjade inte riktigt... Postad 02 October 2007 - 22:40
Exakt på bilden ser det ut som 2 högtalare fast det är igentligen 4st
![]() Så ser de ut var för sig Postad 22 October 2007 - 17:25
Har idag fått in LX01 i butiken dvr:n LX70 är helt sjukt snygg. Har inte hunnit få ihop det ännu blir nog under morgondagen
Postad 03 November 2007 - 19:04
Har Haft den uppe i butiken ca 1 vecka nu, väldigt imponerad av denna produkt låter väldigt mycket större än de ser ut, väldigt många som inte tror på oss att det bara är de små trekantiga burkarna som spelar.
Postad 04 January 2008 - 11:35 Berätta mer! Eller är det någon annan som provlyssnat? Hur spelar den musik, är det acceptabelt? Jämfört med andra hemmabiopaket? Hur fungerar det med ljudet om jag kopplar in TV:n direkt, kopplas den till suben då? Kan man få TV-ljud i högtalarna utan att på hårddisk-videon påslagen? Hur fungerar "HDMI-Control"? Går det att ställa in så att hårdisk-videon och suben startar upp när man slår på TV:n? Är det HDMI-CEC? Det verkar som att Pioneer bara har "HDMI-Control" på toppmodellerna. Den är ju ruskigt dyr men det kan vara precis ett sånt här paket jag är ute efter. Kanske får det kosta. Postad 14 January 2008 - 23:58
En kompis till mig har detta system. Hjälpte honom att installera den men hann tyvärr inte provlyssna så mycket då jobbet kallade efteråt =) Får ta en dag och provlyssna riktigt.
Postad 28 January 2008 - 11:50
Spajjs: Hunnit provlyssna ngt, helt klart nyfiken på hur bra systemet levererar!
Postad 31 January 2008 - 00:31
Fairfax: nej, har tyvärr inte blivit av än. ska försöka ta tag i det..
Postad 15 December 2008 - 09:09
FInns en modell som heter lx03 an e det någon stor skillnad på den och lx01? förutom design?
1 användare läser detta ämne0 medlemmar, 1 gäster, 0 anonyma medlemmar |
Trendande produkter |