|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
XTZ MH-800 DSP
Sekundäranläggning
Album från Audio One:















null
|
Produkter i albumet:
|
Bilder i detta album
Växla till list-vy
|
|
|
|
Ge betyg
Du måste vara inloggad för att kunna sätta betyg.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
Vilka ljudkarameller! Hörde dessa i ett jättestort rum i på hiend-mässan i Kista Science Tower. Lät sjukt bra med akustisk musik (ingen brutal djupbas)! Man blir sugen!
På en liten serie av A-800 har upptäckt ett produktionsfel i förstärkaren där producenten har kastat om höger och vänster kanal i hörlursutgången. Det är naturligtvis ett fel som vi kommer att rätta till, och de som känner sig drabbade är välkomna att kontakta oss så att vi kan ta in förstärkaren för åtgärd. Självklart är det trist när saker och ting inte blir helt rätt från början, men problemet är inte värre än att det går att åtgärda ganska enkelt.
Om du upplever problem med din A800, vänligen kontakta oss så hjälper vi dig lösa det.
Om du upplever problem med din A800, vänligen kontakta oss så hjälper vi dig lösa det.
Mer Bilder... blev riktigt sugen på dessa! hur fungerar den analoga ingången utan att koppla förstärkaren till datorn? :)
är otroligt nyfiken på dessa som datahögtalare. tror dock de är för stora för mitt skrivbord. men antar att de spelar på riktigt bra?
Brutala front galler =)
Du måste vara inloggad för att kunna ge kommentarer. |
-
Front Atmos
Globe
1 dag sedan -
The12 Passive
Globe
1 dag sedan -
Baffelväggen
Globe
1 dag sedan -
2st Slutsteg till...
Anton
2 dagar sedan -
MadVR Core videoprocessor
Globe
3 dagar sedan
Trendande produkter