Sökresultat Sökningen pågår Sökresultaten dyker upp här efterhand. Du kan fortsätta skriva om du vill begränsa sökningen.
Söker efter användare
Söker efter gallerier
Sök forumtrådar
Stäng
Hemma hos Master_Daniel
Medlem sedan: 2007-10-20
Senaste uppdatering: 2015-12-09 06:45:48
 Har 61 bilder i galleriet     9 filmer i filmsamlingen    skrivit 68 inlägg i forumet
 Master_Daniels forumprofil
 Galleri (61)  Filmsamling (9)  Gästbok (0)  Mina omdömen
Högtalarkontakt för klämma Övrigt
Viktat medelbetyg:  (7.50) (baserat på 1 st)  Kommentarer      Anmäl detta album

Har du presis som jag tröttnat på att kabeländan alltid spretar när du skall stoppa in den i din billiga högtalare med klämmkontakt? Jag tröttnade på det och kom på ett sätt att få en rejäl kabelsko för ändamålet.

Här foljer en guide så att även du kan göra din egen kabelända:

1. Skaffa dig ett par kabelskor från t.ex. Cleas ohlsson. Jag använde dessa: http://www.clasohlson.se/Product/Product.aspx?id=21903709   Ta de som är smalast.

2. Separera den röda hylsan från…

  Läs hela
Produkter i albumet:

 
Viktat medelbetyg:  (7.50) (baserat på 1 st)  Visa lista
toler    2008-01-10 02:43:47
Ge betyg
Du måste vara inloggad för att kunna sätta betyg.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
toler   2008-01-10 02:43:43 Anmäl
de där kan du
Du måste vara inloggad för att kunna ge kommentarer.
Vilka bilder visas här?
 Fler
Trendande produkter
Prisjakt © 2000 - 2026 Prisjakt   Cookiepolicy.   Våra regler.   Personuppgiftspolicy.  Hantera cookie-inställningar.