Postad 21 November 2011 - 08:46
banorna är ju fan mindre än dem i BO, dessutom finns det inte alls lika många "camping spots" och sedan flyter detta spel på mycket bättre än vad BO någonsin gjorde och det bara efter 1½ vecka efter release. killstreaksen är betydligt sämre än dem i BO. vapnena är betydligt bättre balanserade trots att snipern är lite väl bra så är det bättre så här än det var i BO där det knappt gick att döda med dem. banorna är inga sniper favoriter direkt och du måste vara riktigt bra för att vinna matcher med enbart sniper.
jag spelade BO i 3 månader sedan tröttnade jag på skiten men jag spelade MW2 i 12 månader och MW3 påminner mer om det spelet och det är positivt för mig.
jag spelade BO i 3 månader sedan tröttnade jag på skiten men jag spelade MW2 i 12 månader och MW3 påminner mer om det spelet och det är positivt för mig.
1 användare läser detta ämne
0 medlemmar, 1 gäster, 0 anonyma medlemmar
Sökningen pågår
Avancerad sökning
138 bilder
Minhembio - Senaste nyheterna






Fler
Vilka bilder visas här?