Postad 13 September 2020 - 22:46
Söker tips på headset till xbox one. Sladd är inget problem och budget på max 1000kr. Funderar på hyperx cloud2 eller stinger men öppen för alla förslag.
Postad 14 September 2020 - 06:31
Söker tips på headset till xbox one. Sladd är inget problem och budget på max 1000kr. Funderar på hyperx cloud2 eller stinger men öppen för alla förslag.
HyperX Cloud2 är mycket bra, enda minuset är avsaknaden av volymkontroll på headsetet. Bytte till Steelseries Arctis 3 när dom kom på nån kampanj för en 500-ing, dom är också trevliga. Sitter lite lösare på huvudet, har volymkontroll samt mute på ena kåpan. Ljudmässigt så tycker jag dom är likvärdiga.
Postad 14 September 2020 - 22:58
Blev ett par arctis9x från elgiganten (tror jag) köpet hängde sig 3gånger så hoppas jag inte köpte 3 par😆.
Postad 15 September 2020 - 15:35
Köpte Arctis 9X för ett tag sedan. Riktigt skönt men trådlöst och tycker att ljudet är riktigt bra.
1 användare läser detta ämne
0 medlemmar, 1 gäster, 0 anonyma medlemmar
Sökningen pågår
Avancerad sökning
4 bilder
8 filmer
Minhembio - Senaste nyheterna






Fler
Vilka bilder visas här?