Spel släpp under augusti




Sökningen pågår
Sökresultaten dyker upp här efterhand. Du kan fortsätta skriva om du vill begränsa sökningen.
Söker efter användare
Söker efter gallerier
Sök forumtrådar
1 relaterade trådar
Postad 21 May 2010 - 18:19
New Orleans Saints quarterback Drew Brees pryder omslaget.
Spel släpp under augusti ![]() ![]() ![]() ![]()
Postad 22 May 2010 - 20:16
Ser ju bra ut förrutom att LaDainian Tomlinson är grövre än sådär tycker jag efter att ha kollat lite pre season snack
Postad 25 May 2010 - 07:43
Det jag är mest orolig för är att de snackar om att göra spelet mer tillgängligt för en större publik. Fine, men se till att sliders och annat är kvar också!
Och ett riktigt managerläge, där man kan bygga om sin arena, flytta laget etc. Precis som det var i Madden 04/05. Postad 25 May 2010 - 21:04
Spelade precis en match Madden 10 för att stilla abstinensen. Jag ser framemot Madden 11, framförallt hur det ändrad DB:s play reaction och reading, de kan inte längre göra en 30-40 yds dash och sedan bara sträcka ut handen och göra en INT. även springspelet har ju fått sig en översyn, lite enklare med cutmoves etc.
WR:s kommer inte heller vara så korkade och inte vända tillbaka och istället fortsätta springa tillbaka mot LOS, det är mkt irriterande när det gör det på curl routes och andra short routes i dagens Madden. Får man i spelare i ryggen så försöker man ju i allafall inte springa tillbaka till LOS... EK Redigerat av Unregisteredcec18524, 25 May 2010 - 21:05. 1 användare läser detta ämne0 medlemmar, 1 gäster, 0 anonyma medlemmar |
Trendande produkter |