Sökresultat Sökningen pågår Sökresultaten dyker upp här efterhand. Du kan fortsätta skriva om du vill begränsa sökningen.
Söker efter användare
Söker efter gallerier
Sök forumtrådar
Stäng
Hemma hos MrX10i
Medlem sedan: 2010-12-18
Senaste uppdatering: 2011-08-06 10:23:19
 Har 24 bilder i galleriet     52 filmer i filmsamlingen    skrivit 20 inlägg i forumet
 MrX10is forumprofil
 Galleri (24)  Filmsamling (52)  Gästbok (0)  Mina omdömen
Min hemunderhållning HiFi-anläggning
Viktat medelbetyg:  (7.50) (baserat på 1 st)  Kommentarer      Anmäl detta album
(Beskrivning saknas)

 
Viktat medelbetyg:  (7.50) (baserat på 1 st)  Visa lista
Kristoffer414    2011-01-05 22:36:35
Ge betyg
Du måste vara inloggad för att kunna sätta betyg.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
MrX10i   2011-07-31 11:36:57 Anmäl
Haha, ja det kommer nog att bli så... (bild) Tack för de fina orden (bild)
Unregisteredd27f924d   2011-07-29 00:17:26 Anmäl
Ser ju riktigt bra ut.. Och dessutom en riktigt bra liten hylla d fixade ihop.
Jag gillade att du både limmade och spikade det påminner om mig ska det hara så ska det vara... Enda nackdelen är att du kommer få bygga måååånga sånna hyllor när fil/spelsamlingen växer ;o)
Mvh Niclas
MrX10i   2011-01-06 05:36:15 Anmäl
Tackar så väldans! Det går sakta men säkert nu. Fick t.ex. tag på EA Active 2 i förrgår så så fort jag slutar slösa på småsaker ska jag nog få fason på rummet. Numer är det ju mest en enda stor kabelröra men allt började med att jag tyckte att det var lite fel ambience i rummet. TV:n var för långt ner, man fick vrida på nacken för att kolla ordentligt så jag började med att flytta TV-bänken. Och det gick bra ett tag tills jag började känna att någonting fortfarande fattades så jag gick till Media Markt med en liten ritning över vardagsrummet och frågade vad jag kunde göra som helst var hyfsat billigt. Killen var sjyst och började rita upp något som han tyckte var bra. Och det var grymt! Det där med väggställ för TV:n till exempel gjorde nog den största skillnaden. Sen tyckte han att jag skulle köra mina två soffor parallellt med varandra. Ja hursomhelst, killen visste vad han snackade om. Sen när det började se riktigt trevligt ut började jag tänka på varför jag väntat så länge med att köpa blu-ray-spelare, så jag begav mig ut och köpte det med. Så allt ökar på stadigt men säkert. nu ska jag använda 1000:- denna månaden på 10 blu-ray-filmer men sen ska jag spara så gott jag kan och så blir det nog 5.1 (bild)
Kristoffer414   2011-01-05 22:36:30 Anmäl
sjysta prylar! och avatar! vilken solklar 10,a! ;-)
MrX10i   2010-12-22 01:05:15 Anmäl
Haha, hur visste du det? Den har faktiskt duglig bas, men skall snart uppdatera till 5.1
Västeråssnubben   2010-12-21 21:24:26 Anmäl
högtalaren är den från en gammal lila compaqdator? =)
Du måste vara inloggad för att kunna ge kommentarer.
Vilka bilder visas här?
 Fler
Trendande produkter
Prisjakt © 2000 - 2025 Prisjakt   Cookiepolicy.   Våra regler.   Personuppgiftspolicy.  Hantera cookie-inställningar.