|
Projekt HTPC
Övriga byggbilder
Album från Raskus:
|
Hade sedan länge bestämt mig för att aldrig ge mig in i HTPCns konfigurera-tills-du-sliter-håret-av-dig värld, men efter en hel del läsande på detta forum har intresset så sakterliga växt, mest tack vare alla möjligheter en HTPC ger i jämförelse med en färdig lösning. Min burk ska användas för digital-TV (Comhem), uppspelning av DVD och HD-material samt kanske lite Frets on Fire-lirande på någon förfest ;)
Läs hela
|
Produkter i albumet:
|
Bilder i detta album
Växla till list-vy
|
|
|
|
|
|||||
Ge betyg
Du måste vara inloggad för att kunna sätta betyg.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
Kanon genomtänkt! ,, och som du skriver jag är där nu, hade lovat mig själv att inte ge mig in det med HTPC utan bara ha laptop, men det är inte bra riktigt i min HP laptop kan jag inte ens komma in i bios och ljudkortet strular lite, och inget kan jag göra ..
tack för bilderna ,, MVH Halvan
tack för bilderna ,, MVH Halvan
| Du måste vara inloggad för att kunna ge kommentarer. |
-
Gavel akustikvägg
genstruktur
11 dagar sedan -
Akustikväggen...
genstruktur
14 dagar sedan -
Snart klar med...
genstruktur
14 dagar sedan -
Tyg och läkt till...
genstruktur
14 dagar sedan -
Projektorn uppe och...
genstruktur
14 dagar sedan
Trendande produkter

Sökningen pågår
Avancerad sökning
(8.33) (baserat på 5 st)
Kommentarer
Anmäl detta album
Vardagsrumsrenovering
(16)
Dölj
Stäng
Corsair XMS2 Pro Xtreme TwinX DDR2 800MHz 2x1GB (TWIN2X2048-6400PRO)
Vilka bilder visas här?
Fler