Sökresultat Sökningen pågår Sökresultaten dyker upp här efterhand. Du kan fortsätta skriva om du vill begränsa sökningen.
Söker efter användare
Söker efter gallerier
Sök forumtrådar
Stäng
Hemma hos keedee
Användarpanel Medlem sedan: 2009-02-22
Senaste uppdatering: 2009-12-18 09:54:38
 Har 4 bilder i galleriet     0 filmer i filmsamlingen    skrivit 10 inlägg i forumet
 keedees forumprofil
 Galleri (4)  Filmsamling (0)  Gästbok (avaktiverad)  Mina omdömen
Nya burken Övrig elektronik
Viktat medelbetyg:  (0.00) (baserat på 0 st)  Kommentarer      Anmäl detta album
Album från keedee:
(Beskrivning saknas)

 
Viktat medelbetyg:  (0.00) (baserat på 0 st)  Visa lista
Ge betyg
Du måste vara inloggad för att kunna sätta betyg.
Om du vill använda lite fler avancerade alternativ när du svarar, eller om du vill se alla kommentarer så kan du gå till forumtråden för kommentarer på just detta album.
pbeh   2010-02-10 04:48:11 Anmäl
Ett tips till dig är att lägga lite pengar på ett modulärt nätagg. Eftersom att du har köpt bra kylning till din dator för en stor summa pengar. Noctua fläktar var ett bra val! Men du har ett riktigt ormbo inne i burken. Ett modulärt nätagg och lite noggrannhet vid installation skulle du få mycket bättre genomströmning i ditt chassi. Dvs att din burk skulle bli svalare, med det kommer du kunna sänka varven på dina fläktar och då få en tystare låda.
Du måste vara inloggad för att kunna ge kommentarer.
Vilka bilder visas här?
 Fler
Trendande produkter
Prisjakt © 2000 - 2025 Prisjakt   Cookiepolicy.   Våra regler.   Personuppgiftspolicy.  Hantera cookie-inställningar.